Oferta handlowa

Hurtowa sprzedaż paliw – Gliwice

  • Dostawy paliw prowadzimy na terenie województw Śląskiego, Małopolskiego i Opolskiego. Domeną działania naszej firmy są dostawy paliwa do sprzętu na teren budowy. Dostarczamy również hurtowe ilości paliw do zbiorników magazynowych klientów. Obsługujemy inwestycje infrastrukturalne drogowe, kolejowe i inżynieryjne oraz stałych odbiorców, przeważnie w sektorze górniczym oraz komunalnym. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie obrotu paliwami ciekłymi. Dysponujemy wszystkimi stosownymi uprawnieniami, potencjałem finansowym i zapleczem sprzętowym oraz doświadczoną kadrą pracowniczą. Od początku swojej działalności firma nasza obsługiwała największe inwestycje w naszym rejonie. Dostarczymy nawet 100 litrów paliwa do sprzętu lub urządzenia w miejscu jego pracy. Obsługujemy wszystkie formalności wynikające z zastosowania systemu SENT. Realizujemy dostawy również w niedziele i święta oraz w godzinach nocnych. Do każdej dostawy paliwa dołączamy świadectwo jakości danej partii paliwa.
  • Dostarczamy również preparat AD BLUE w opakowaniach 20 litrowych oraz oleje i płyny eksploatacyjne zgodnie ze specyfikacją odbiorcy.
  • Za dostarczony towar możesz zapłacić kartą na budowie u naszego kierowcy.
  • Ponadto jako jedyna firma w rejonie prowadzimy sprzedaż paliwa lotniczego AVGAS 100LL i PB 95 na lotnisku w Gliwicach.
  • Świadczymy również usługi transportowe w zakresie przewozu paliw.